21 червня 2012 року студенти Житомирського економіко-гуманітарного інституту ВНЗ “Університет “Україна” святкували свій випуск.

Молоді, амбітні, соціально активні громадяни нашої держави зробили свій перший крок на шляху до професіоналізації та утвердження своєї позиції в суспільстві. Молоді люди протягом років активно накопичували знання та досвід, формували моральні та вольові якості, удосконалювали свої професійні навички. Більшість з них саме в інституті відчули неабиякий інтерес до наукових пошуків, почали прагнути до пізнання більшого, кращого, якіснішого.

Майбутні менеджери ЗЕД, аналітики-міжнародники, соціальні працівники та фізреабілітологи отримали з рук вельмишановоної адміністрації інституту дипломи, які засвідчують високий рівень знань та професійної підготовки студентів. Викладацький склад інституту приклав максимум зусиль для того, щоб випускники ЖЕГІ ВНЗ “Університет “Україна” гідно увійшли до еліти сучасного суспільства, не втратили динамічності мислення та здатності до глибокого аналізу суспільних процесів.

Фактично, сьогодні студенти останній раз переступають поріг рідного вищого навчального закладу, а завтра майбутніх працівників чекає такий непередбачуваний, надзвичайно цікавий та азартний світ, де кожен матиме змогу зарекомендувати себе як надійного, висококваліфікованого, здатного до самоудосконалення та самореалізації професіонала.

Дорогі випускники! Викладацький склад та керівництво інституту бажає Вам професійних успіхів, наснаги та великих досягнень!