Менеджмент, 1 курс, денна форма навчання
№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Середній бал документа про освіту
1. Балан Сергій Вікторович 154.428 8.9
2. Довгаль Дмитро Валерійович 131.274 7.6
3. Хмельницька Ірина Миколаївна 130.152 8.8
4. Трубачова Оксана Сергіївна 124.746 7.6
5. Яковець Дмитрій Вікторович 122.559 9.2
Соціальна робота, 1 курс, денна форма навчання
№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Середній бал документа про освіту
1. Кравчук Вікторія Валентинівна 149.226 9
2. Павлюк Микола Васильович 143.274 7.5
3. Гончарук Іван Ігорович 139.638 8.8
4. Білецька Олена Володимирівна 138.006 9.7
5. Тхоржевська Юлія Францівна 134.946 7.2
6. Мельничук Інна Миколаївна 131.507 8.5
7. Біляченко Олена Іванівна 129.744 7.4
8. Конадиб Денис Володимирович 126.096 8.5
9. Весельский Владислав Анатолійович 125.256 6.3
10. Уманська Аліна Олегівна 117.198 4
11. Ващенко Тетяна Валеріївна 116.109 7.9
12. Юхимець Альона Михайлівна 114.75 6.4
13. Подурець Олександра Андріївна 112.987 6.6
Соціальна робота, 3-й курс, денна форма навчання
№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал
1. Остапчук Надія Сергіївна 4
Соціальна робота, магістратура, денна форма навчання
№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал
1. Шателюк-Ясківець Тетяна Олексіївна 10
2. П'яськовський Андрій Леонидович 10
3. Дуянова Дарина Вадимівна 10
4. Лук'янчук Ліна Олегівна 10
5. Романюк Дана Миколаївна 9
6. Поліщук Юлія Миколаївна 9
7. Залізнюк Кирило Сергійович 9
8. Станкус Юрій Чесюсович 8
9. Лавренюк Григорій Петрович 8
10. Чернишук Інна Валеріївна 8
11. Багатюк Віталій Григорович 8
12. Сичевський Максим Олегович 8
13. Коломієць Сергій Вадимович 8
14. Гришечкіна Вікторія Владиславівна 8
15. Гуцало Ольга Володимирівна 8
Фізична терапія, ерготерапія, 1 курс, денна форма навчання
№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Середній бал документа про освіту
1. Бойко Дар'я Владиславівна 165.546 9.5
2. Кучеренко Надія Юріївна 158.453 9.1
3. Симонов Владислав Валентинович 150.654 8.5
4. Жидецька Діана Миколаївна 147.737 9.9
5. Падалка Максим Юрійович 146.778 7.1
6. Подрез Марина Сергіївна 145.044 8.9
7. Черняк Анна Вадимівна 144.126 6.5
8. Гуцало Ніна Олексіївна 141.984 8.5
9. Заєць Юлія Вадимівна 140.454 8.5
10. Ільченко Владислав Сергійович 140.25 8.2
11. Загородній Владислав Ігоревич 140.246 8.2
12. Костюк Олексій Ігорович 139.638 8.1
13. Вильотник Яніна Вікторівна 137.7 7.7
14. Рьоміна Діана Олександрівна 136.5 7.5
15. Гончарук Іван Ігорович 135.354 7.2
16. Гринюк Анастасія Андріївна 133.795 7.4
17. Багінський Володимир Володимирович 127.657 8
18. Стадниченко Михайло Іванович 127.602 5.9
19. Лялявський Олександр Олегович 126.48 5.9
20. Макаренко Іван Олексійович 123.318 7
21. Нестеренко Катерина Анатоліївна 122.298 4.5
22. Луцюк Марія Миколаївна 118.71 8.6
23. Нестерчук Андрій Олександрович 116.688 6.3
24. Ярошенко Григорій Володимирович 114,852 7
25. Зарецька Діана Олександрівна 109.65 4.9
Фізична реабілітація, денна форма навчання, 2-й курс
№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал
1. Рибій Марина Ігорівна 4
2. Михальська Аліна Вадимівна 4
3. Табурчак Дмитро Сергійович 4
Фізична реабілітація, денна форма навчання, 3-й курс
№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал
1. Макаров Дмитро Сергійович 4
2. Драган Дмитро Сергійович 4
3. Михайленко Марина Олександрівна 4
4. Рихліцький Юрій Віталійович 4
Туризм, 1 курс, денна форма навчання
№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Середній бал документа про освіту
1. Халімончук Вікторія Ігорівна 161.466 9.7
2. Падалка Максим Юрійович 146.268 7.2
3. Гончарук Іван Ігорович 145.758 7.2
4. Соболь Віталій Анатолійович 144.126 8.5
5. Волківський Сергій Олександрович 142.29 7
6. Зублевський Денис Анатолійович 141.807 10.2
7. Боримський Іван Русланович 137.088 8
8. Гаркуша Вадим Юрійович 136.17 8.3
9. Чечель Андрій Сергійович 134.334 7.8
10. Остапенко Ольга Сергіївна 131.988 7
11. Нікітюк Зоряна Юріївна 131.09 8.4
12. Біляченко Олена Іванівна 129.744 7.4
13. Мирошниченко Анастасія Ігорівна 127.602 8.3
14. Мазуркевич Дар'я Юріївна 127.5 8.8
15. Сокур Ольга Василівна 122.604 6.4
16. Недашківський Григорій Володимирович 119.85 9.6
17. Зарецька Діана Олександрівна 114.546 4.9
Туризм, денна форма навчання, 2-й курс
№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал
1. Матвійчук Дмитро Сергійович 4