Шановні студенти та батьки, колеги, партнери!

Черговий рік поспіль ми відкриваємо двері у нову захоплюючу подорож за знаннями, вміннями, навичками. День знань вже традиційно асоціюється з очікуванням нових відкриттів, нового бачення світу, професійного і громадянського становлення молодого покоління. В цей непростий для країни і кожного громадянина час на нас як на інтелектуальну еліту покладено велику відповідальність щодо підготовки висококласних фахівців за вкрай необхідними та актуальними професіями. На вас, наших студентів, покладена ще більша відповідальність – приносити користь своїй країні, професійно розвиватися, зростати, реалізовувати наші сподівання на вас. Ми – ваші викладачі, віримо, що ваші здібності, талант, в деякій мірі, юнацький максималізм, високий рівень патріотизму та корпоративного духу стануть запорукою нових визначних успіхів, котрими пишатиметься не тільки Університет «Україна», не тільки наша незламна держава Україна, але й увесь Світ.


Цей день особливо урочистий і хвилюючий для нових студентів, адже саме з нього починається відлік незвіданого, цікавого та нелегкого часу до пізнання, нових звершень, самостійного життя. Усім, хто в цей день прийшов здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів, отримати якомога більше нового та корисного. Висловлюю слова щирої подяки нашим студентам та їх родинам за високий рівень довіри до нашого навчального закладу, науково-педагогічним працівникам та адміністративному персоналу за їхню щоденну напружену працю.

Шановні студенти! Перед вами безліч доріг, і я від усієї душі бажаю вам, щоб обравши свою, ви прямували по ній без розчарування та втоми! Студентське життя повниться турботами та хвилюваннями, разом з тим – не має часу найкращого! Впевнена, що попереду у вас чимало відкриттів та особистих перемог. Бажаю, щоб цей навчальний рік наблизив вас до головної мети – знайти своє місце та стати гідним громадянином своєї країни.Слава Україні! Героям слава!