Остані новини:
 • Сторінка 2
 • Ми переїхали

  Ми завжди підтримуємо наших студентів в їх починаннях, завжди спонукаємо до зростання. Настав час і нам, як Інституту, зростати. Відтепер ми знаходимося за адресою : м. Житомир, вул. Вільський Шлях (Максютова) буд. 18 Добратися до нас можна будь-якою маршруткою, яка їде на Богунію (зупинка майдан Визволення) За детальною інформацією звертайтеся за тел. 0503172270

  hr>

  Тайм-менеджмент, як керувати часом або як встигнути все

  Бути студентом - це означає, що завжди не вистачає часу на опрацювання лекцій, написання курсової коботи, підготовку до сесії. Тому для наших студентів було проведено семінар-тренінг, на якому було обговорено причини дефіциту часу, а також методи правильного планування робочого часу.


  3 грудня - у Міжнародний день людей із інвалідністю

  Студенти ЖЕГІ презентували свої наукові проекти, що стосувалися актуальних тем сьогодення: характеристика інвалідності в Україні; статистика проведеної, на рівні держави, роботи у сфері інклюзивного навчання; міфи щодо інклюзивного навчання і аргументи що їх спростовують; досягнення паралімпійці.


  Щороку 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

  Студенти ЖЕГІ прийняли активну участь у проведенні ознайомчої бесіди, де всі бажаючі мали змогу ознайомитися з: основними шляхами передачі ВІЛ-інфекції; основними симптоми при зараженні ВІЛ/СНІДом; порадами, що допоможуть звести можливість зараження до мінімуму.


  Самопрезентація. Проблеми працевлаштування. Візитна картка

  Метою семінару-тренінгу було розглятути правила вдалої самопрезентації, визначити основні аспекти успішного працевлаштування. А також під час заняття студенти переглядали відео-урок, виконували вправу "Хто я?", створювали імідж-картинки обраних професій, вчилися складати резюме та візитні картки, виступали в ролі роботодавців, оцінюючи подані резюме.


  Голодомор - геноцид українського народу

  Голодомор 1932-1933-тіх років - один з найстрашніших злочинів проти людства. Тоді в державі з одним з найрозвиненіших в Європі агропромисловим комплексом люди мільйонами гинули від голоду. Неабияку шану викликає те що про ідентичність України говорять та більше того знімають фільми. . . «Гіркі жнива» (англ. Bitter Harvest) — канадськийкінофільм про історію кохання в розпал українського Голодомору 1932—1933 років. Фільм відомий також під робочою назвою «Врожай диявола» (англ. Devil’s Harvest). Є першою англомовною художньою кінокартиною про Голодомор. Фільм, який нікого не залишить байдужим..


  Прикладні технології у фізичній терапії, ерготерапії: зарубіжна практика та вітчизняний досвід

  22-23.11.2019 р. за участі Globus Corporation Italian Excellence Fisio Svit «Європейська Фізіотерапія» відбувся семінар-тренінг, який проходив в два етапи.

  Перший етап - Фізіотерапія:

  - Електростимуляція

  - Магнітотерапія

  - ТЕКАР - терапія

  Другий етап - Естетика

  - Кавітація

  - Радіочастотна терапія

  - Пресотерапія


  День кар`єри

  Житомирський економіко-гуманітарний інститут ВНЗ "Університет "Україна" взяв участь у Дні кар'єри "Твоя професія- твоє майбутнє" який організувала Брусилівська районна філія Житомирського обласного центру зайнятості. Учні старших класів Брусилівського району ознайомилися із спеціальностями, правилами вступу до університету "Україна" та його структурних підрозділів .


  День кар`єри

  День кар'єри 2019 у Житомирському міському центрі зайнятості. Ми дуже вдячні Вам за запрошення) Наш інститут мав можливість представити свої спеціальності для майбутніх студентів .


  З днем студента

  Студентство – воістину найкращий період життя. Бажаємо вам відчути всі його переваги. Нехай навчання дається легко, іспити складаються швидко, а вільного часу буде все більше. Бажаємо вам направляти весь ентузіазм в потрібне русло. Поки життя надає вам всі можливості, беріть від нього все. Нехай роки, що пролітають так швидко, залишать у вашій пам'яті радісні і позитивні враження!.


  Гідні бути українцями

  Студенти та викладачі Житомирського економіко-гуманітарного інституту 21.11.2019 року прийняли участь в інтелектуально-розважальній грі «Гідні бути українцями», поділившись на дві команди "Вишиваночки" та "Гордість нації". Метою гри було розширити знання студентів про власну країну; розвивати почуття національної самосвідомості, гідності та громадянської активності; виховувати повагу до української культури, почуття гордості за свою Батьківщину; формувати розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, відповідальним за долю своєї держави.


  Хокей на траві

  16.11.2019 року в рамках проведення "Дня відкритих дверей" відбувся семінар з ХОКЕЮ НА ТРАВІ з участю фахівців, вчених, учнів, абітурієнтів та їх батьків, студентів та працівників Житомирського економіко-гуманітарного інституту. Розглядалися питання: "Організаційно-методичні аспекти тренувального процесу в хокею на траві", "Форми психологічного забезпечення спортсменів","Критерії готовності дитини до спортивної діяльності".Співорганізаторами семінару були представники ЗОШ №8 м. Житомира та Відокремлений підрозділ ГО "Федерація хокею на траві України" в Житомирській області.


  9 листопада - День української писемності та мови

  Як парость виноградної лози,

  Плекайте мову. Пильно й ненастанно

  Політь бур'ян. Чистіша від сльози

  Вона хай буде. Вірно і слухняно

  Нехай вона щоразу служить вам,

  Хоч і живе своїм живим життям.

  Прислухайтесь, як океан співає –

  Народ говорить. І любов, і гнів

  У тому гомоні морськім. Немає

  Мудріших, ніж народ, учителів;

  У нього кожне слово – це перлина,

  Це праця, це натхнення, це людина.

  Не бійтесь заглядати у словник:

  Це пишний яр, а не сумне провалля;

  Збирайте, як розумний садівник,

  Достиглий овоч у Грінченка й Даля,

  Не майте гніву до моїх порад

  І не лінуйтесь доглядать свій сад.

  Максим Рильський.


  Міні-зоопарк

  Студенти і викладачі Житомирського економіко-гуманітарного інституту відвідали контактний міні-зоопарк при технологічному факультеті Житомирського національного агроекологічного університету. На тваринницькій фермі ЖНАЕУ доглядають за свійськими птахами, вівцями, козами, також є коні, поні, великі рогаті тварини. Познайомитися з ними могли і студенти під час екскурсії.


  Екологічний десант

  Гідропарк для нашого міста - є найулюбленішим місцем для спілкування та відпочинку. Тому студенти та викладачі Житомирського економіко-гуманітарного інституту вийшли на прибирання території, щоб особистим прикладом продемонструвати свою небайдужість до проблеми забруднення навколишнього середовища та закликати всіх мешканців міста дбайливо ставитися до навколишнього середовища.


  Helloween

  Сьогодні ми круто провели час! Святкування Helloween це можливість поєднати українські та закордонні традиції, виховати повагу до своїх та пізнати традиції інших народів. Наші студенти приймали участь в містичному квесті в пошуках смачного призу.


  Озвуч талант громаді

  Неймовірно веселий день зі студентами на профорієнтації в с. Оліївка. Мали змогу запросити школярів в майбутньому долучитися до нашої дружньої інститутської сім'ї.


  "Україна в моєму серці"

  15.10.2019 року в нашому Інституті відбувся семінар - презентація на тему "Україна в моєму серці". Метою заходу було - вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприяння подальшого зміцненню патріотичного духу.


  Наставництво: переваги та формування готовності кандидатів в наставники"

  30.09.2019 року разом із МГО "Останній дзвінок" був проведений семінар-треніг, який стосувався теми наставництва в Україні. Адже, багато дітей, які проживають в інтернатах, мають дуже низькі шанси потрапити у сім’ю. Ці діти залишаються сам на сам зі своїми проблемами, а після виходу з інтернату не готові до життя поза межами закладу. Але навчити їх вирішувати власні проблеми, допомогти у соціалізації та адаптації до самостійного життя можна через особисте наставництво. Наставництво - це добровільна безоплатна діяльність наставника з надання дитині, яка проживає у інтернатному закладі, індивідуальної підтримки та допомоги, насамперед у підготовці до самостійного життя. Наставника може мати дитина віком від 0 до 18 років, яка проживає у закладах інституційного догляду, незалежно від того, має вона офіційний статус. Також було обговорено покрокову процедуру створення наставництва, хто може бути наставником, форми та напрями наставництва


  "Протидія торгівлі людьми"

  19.09.2019 року за участі ГО "Авенір" відбувся семінар метою якого було підвищити рівень поінформованості та усвідомлення студентами гостроти проблеми торгівлі людьми. А також обговорили причини, форми та ознаки цього явища; сформовано знання про причини й наслідки торгівлі людьми. Студенти розвивали вміння розпізнавати підозрілі пропозиції щодо працевлаштування та навчилися не потрапляти у руки шахраїв-торговців  Відкрита лекція "Методи фізичної терапії, ерготерапії та їх практична значимість

  6 вересня о 10:00, в нашому інституті відбулася відкрита лекція на тему: "Методи фізичної терапії, ерготерапії та їх практична значимість", лектор доцент кафедри соціально-реабілітаційних технологій Дзензелюк Дмитро Олексійович.


  Посвята в студенти Житомирського економіко-гуманітарного інституту

  Наша студентська сім`я стала ще більшою! Адже, в нашому інституті відбулася посвята в студенти. Випускники 4 курсу урочисто передали ключ знань, залікову книжку та студентський квиток новим студентам. Отож, вітаємо зі вступом до Житомирського економіко-гуманітарного інституту всіх нових студентів. З початком веселих юних років студенства. Бажаємо впевнено прокладати шлях до обраної професії та сміливо отримувати все нові і важливі знання, щоб у подальному стати відмінним фахівцем - асом своєї справи! Успіхів у навчанні, гарних друзів і таких самих викладачів, а найголовніше - здоров`я, оптимізму і любові!  Випуск бакалаврів та 20-ти річчя Житомирського економіко-гуманітарного інституту

  Весь колектив Житомирського економіко-гуманітрного інституту відсвяткував 20-ти річчя інституту та випуск бакалаврів. Дякуємо усім хто був присутній на святі!
  День вишиванки

  Наші студенти підтримали ходу, в честь дня вишиванки!  Пам'ять про аварію на Чорнобильські АЕС

  Цей дощ - як душ. Цей день такий ласкавий. Сади цвітуть. В березах бродить сік. Це солов"їна опера, Ла Скала! Чорнобиль. Зона. Двадцять перший вік. Тут по дворах стоїть бузкова повінь. Тут ті бузки проламують тини. Тут щука йде, немов підводний човен, І прилітають гуси щовесни. Але кленочки проросли крізь ганки. Жив-був народ над Прип"яттю - і зник. В Рудому лісі виросли поганки, і ходить Смерть, єдиний тут грибник.  Уроки толерантності>

  16 квітня 2019 року студенти та працівники Житомирського економіко-гуманітарного інституту виступили перед учнями 10-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл Овруцького та Олевського району Житомирської області із профорієнтаційно-просвітницьким проектом "Уроки толерантності". Дякуємо адміністрації навчальних закладів, педагогічним колективам та учням за надану можливість та небайдужість у висвітленні питання інклюзивного навчання. Щиро дякуємо адміністрації відділів освіти м.Овруча та м.Олевська за теплий прийом та налагоджену співпрацю.  Біжу за життя

  Сьогодні в Житомирі відбувся благодійний забіг "Біжу за життя". Мета заходу - підтримка дітей до 18 років з онкозахворюваннями, яких у 2018 році в Житомирі нараховувалося 306. Студенти та викладачі нашого інституту також приєдналися до забігу. Пишаємося, що можемо зробити свій внесок в лікування діток.  21 Березня "Всесвітній день людей із синдромом Дауна"

  У багатьох куточках України студенти та викладачі. УніверситетУкраїна сьогодні долучились до флешмобу до "Всесвітнього дня людей із синдромом Дауна" і відчули себе особливими. Поважаємо та любимо різноманіття, ми всі різні."  Школа міського самоврядування.

  17 березня наші студенти вступили в школу міського самоврядування, привітаємо їх!  "Уроки толерантності"

  15 березня 2019 року студенти Житомирського економіко-гуманітарного інституту виступили перед учнями 11-х класів ЗОШ №5 м.Бердичева, Гришковецької гімназії Бердичівської районної ради Житомирської області та студентами Бердичівського медичного коледжу із профорієнтаційно-просвітницьким проектом "Уроки толерантності". Дякуємо адміністрації навчальних закладів, педагогічним колективам та учням і студентам за надану можливість та небайдужість у висвітленні питання інклюзивного навчання."


  "8 Березня"

  Студенство інституту привітало жіночий колектив та матусь діток з інвалідністю ГО "Спеціальна олімпіада" зі святом весни, жіночності, надії та тепла. Дякуємо вам-ви кращі з кращих!!!! Передаємо вітання жінкам та дівчатам великої родини-Університету "Україна"!!! Ми - велика сила!!!!!Розкинуті географічно, але об'єднані духовно!!!!
  Тренінгове заняття

  Фахівці відділу профорієнтації Житомирського міського центру зайнятості провели тренінгове заняття із педагогічним колективом Житомирського економіко-гуманітарного інституту. Міні-лекції чергувалися з практичними вправами. Обговорили можливі форми співпраці у профорієнтації молоді, що навчається. Познайомились із особливостями та формами роботи служби зайнятості. Навчались вмінню помічати ознаки професійного вигорання та запобігати їх виникненню. Теорія чергувалась із вправами на відпрацювання практичних навичок власної психорегуляції:
  • експрес-діагностика наявного рівня стресу, вправа «Промені сонця»;
  • виявлення суб’єктивної оцінки задоволеності різними сферами, вправа «Човен життя»;
  • м’язова релаксація та довіра, гра в парах «Піцейоло»;
  • визначення індивідуального аромату для створення позитивних емоцій, вправа «Світ ароматів»;
  • розвиток вміння само підтримки, вправа «Пам’ятник проблемі»;
  • розвиток міжособистісних стосунків як ресурсу, арт-терапевтична техніка «Живий будинок».


  День Героїв Небесної Сотні

  Їх назвали НЕБЕСНОЮ СОТНЕЮ - українці, які загинули в Києві, на Майдані,вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. 20 лютого студенти та працівники Житомирського економіко-гуманітарного інституту вшанували пам'ять Героям Небесної Сотні, хвилиною мовчання та вкладанням квітів до пам'ятнику. ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!


  Моновистава "Посланіє"

  18 лютого студенти Житомирського економіко-гуманітарного інституту відвідали моновиставу заслуженого артиста України Михайла Фіца. Композиція за творами Т.Г.Шевченка "Посланіє."  5 лютого, похід в музей "Космонавтики"

  5 лютого студенти Житомирського економіко-гуманітарного інституту відвідали лекцію відомого шведського астроблогера Валентина Гаденова. Де розповідалося про космічні можливості України, як пересічному громадянину допомогти розвивати космічну інфраструктуру. Студенти були в захваті від лекції, та мали змогу задавати питання.


  День Святого Миколая

  17 грудня 2018 року на базі Житомирського економіко-гуманітарного інституту проведена святкова вистава до дня Святого Миколая для вихованців Громадської організації «Сімейний клуб Спеціальної Олімпіади» та їх батьків. Адміністрація інституту висловлює щиру подяку студентському активу на чолі із студентом ІІІ курсу спеціальності "Фізична реабілітація" Ковальчуком Артемом, які щорічно підтримують особливих дітей, даруючи їм солодощі та святковий настрій.  День студента

  Весело, драйвово, із запалом відзначили День студента у Житомирському економіко-гуманітарному інституті. Неперевершені, кращі з кращих, наша гордість та надія на гарне майбутнє!!!Зі святом вас, студентство!!!  20-ти річчя університету "Україна"

  20 років рідному Університету – це надзвичайно хвилююча дата. Стільки пройдено, здолано, стільки студентів випущено з лав рідної Альма-матер, а ще більше попереду-нових звершень та перемог. Vivimus Vigemusque, Patria Universitates!!!!!!!


  Конференція "ЖОВТЕНЬ У ЖОВТНІ"

  Студенти Житомирського економіко-гуманітарного інституту отримали можливість бути присутніми на визначній події міста та області - Житомирському фестивалі сучасної культури «Жовтень у Жовтні». Зокрема, 29 жовтня 2018 року вони мали змогу прийняти участь у роботі Конференції в рамках даного Фестивалю під назвою «Коли територія набуває ідентичності». Конференція була тематично зосереджена на питаннях формування культурної ідентичності міста та регіону. У дискусійних панелях та лекційній частині взялиучасть експерти, серед яких Олександра Хабьєра (Польща), Софія Дяк, Олександр Ройтбурд, Павло Шеремета, Ольга Сагайдак, Алевтина Кахідзе, Володимир Шейко, Олеся Островська-Люта, Юлія Федів, Євгенія Моляр, Людмила Зубко, Тетяна Філевська, Павло Гудімов, Ольга Зеленська, Тетяна Парфентієва, Ярослав Петраков, Олена Брайченко, Михайло Глубокий. Неперевершені емоції та нові знання отримали студенти під час роботи дискусійної панелі. Адміністрація інституту та студентство дякує організаторам Фестивалю за надану можливість!


  Похід в обласний Архів

  28 Вересня наші студенти відвідали обласний архів. Архів - це дім в якому живе історія, так вважають працівники Житомирського державного архіву. Він - один з найбільших серед обласних архівів України як за обсягом документальних матеріалів, так їх " географією". Студенти Житомирського економіко - гуманітарного інституту відвідали архів та мали змогу доторкнутися до історії минулого.