Остані новини:
 • Сторінка 2

 • Випуск бакалаврів та 20-ти річчя Житомирського економіко-гуманітарного інституту

  Весь колектив Житомирського економіко-гуманітрного інституту відсвяткував 20-ти річчя інституту та випуск бакалаврів. Дякуємо усім хто був присутній на святі!
  День вишиванки

  Наші студенти підтримали ходу, в честь дня вишиванки!  Пам'ять про аварію на Чорнобильські АЕС

  Цей дощ - як душ. Цей день такий ласкавий. Сади цвітуть. В березах бродить сік. Це солов"їна опера, Ла Скала! Чорнобиль. Зона. Двадцять перший вік. Тут по дворах стоїть бузкова повінь. Тут ті бузки проламують тини. Тут щука йде, немов підводний човен, І прилітають гуси щовесни. Але кленочки проросли крізь ганки. Жив-був народ над Прип"яттю - і зник. В Рудому лісі виросли поганки, і ходить Смерть, єдиний тут грибник.  Уроки толерантності>

  16 квітня 2019 року студенти та працівники Житомирського економіко-гуманітарного інституту виступили перед учнями 10-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл Овруцького та Олевського району Житомирської області із профорієнтаційно-просвітницьким проектом "Уроки толерантності". Дякуємо адміністрації навчальних закладів, педагогічним колективам та учням за надану можливість та небайдужість у висвітленні питання інклюзивного навчання. Щиро дякуємо адміністрації відділів освіти м.Овруча та м.Олевська за теплий прийом та налагоджену співпрацю.  Біжу за життя

  Сьогодні в Житомирі відбувся благодійний забіг "Біжу за життя". Мета заходу - підтримка дітей до 18 років з онкозахворюваннями, яких у 2018 році в Житомирі нараховувалося 306. Студенти та викладачі нашого інституту також приєдналися до забігу. Пишаємося, що можемо зробити свій внесок в лікування діток.  21 Березня "Всесвітній день людей із синдромом Дауна"

  У багатьох куточках України студенти та викладачі. УніверситетУкраїна сьогодні долучились до флешмобу до "Всесвітнього дня людей із синдромом Дауна" і відчули себе особливими. Поважаємо та любимо різноманіття, ми всі різні."  Школа міського самоврядування.

  17 березня наші студенти вступили в школу міського самоврядування, привітаємо їх!  "Уроки толерантності"

  15 березня 2019 року студенти Житомирського економіко-гуманітарного інституту виступили перед учнями 11-х класів ЗОШ №5 м.Бердичева, Гришковецької гімназії Бердичівської районної ради Житомирської області та студентами Бердичівського медичного коледжу із профорієнтаційно-просвітницьким проектом "Уроки толерантності". Дякуємо адміністрації навчальних закладів, педагогічним колективам та учням і студентам за надану можливість та небайдужість у висвітленні питання інклюзивного навчання."


  "8 Березня"

  Студенство інституту привітало жіночий колектив та матусь діток з інвалідністю ГО "Спеціальна олімпіада" зі святом весни, жіночності, надії та тепла. Дякуємо вам-ви кращі з кращих!!!! Передаємо вітання жінкам та дівчатам великої родини-Університету "Україна"!!! Ми - велика сила!!!!!Розкинуті географічно, але об'єднані духовно!!!!
  Тренінгове заняття

  Фахівці відділу профорієнтації Житомирського міського центру зайнятості провели тренінгове заняття із педагогічним колективом Житомирського економіко-гуманітарного інституту. Міні-лекції чергувалися з практичними вправами. Обговорили можливі форми співпраці у профорієнтації молоді, що навчається. Познайомились із особливостями та формами роботи служби зайнятості. Навчались вмінню помічати ознаки професійного вигорання та запобігати їх виникненню. Теорія чергувалась із вправами на відпрацювання практичних навичок власної психорегуляції:
  • експрес-діагностика наявного рівня стресу, вправа «Промені сонця»;
  • виявлення суб’єктивної оцінки задоволеності різними сферами, вправа «Човен життя»;
  • м’язова релаксація та довіра, гра в парах «Піцейоло»;
  • визначення індивідуального аромату для створення позитивних емоцій, вправа «Світ ароматів»;
  • розвиток вміння само підтримки, вправа «Пам’ятник проблемі»;
  • розвиток міжособистісних стосунків як ресурсу, арт-терапевтична техніка «Живий будинок».


  День Героїв Небесної Сотні

  Їх назвали НЕБЕСНОЮ СОТНЕЮ - українці, які загинули в Києві, на Майдані,вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. 20 лютого студенти та працівники Житомирського економіко-гуманітарного інституту вшанували пам'ять Героям Небесної Сотні, хвилиною мовчання та вкладанням квітів до пам'ятнику. ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!


  Моновистава "Посланіє"

  18 лютого студенти Житомирського економіко-гуманітарного інституту відвідали моновиставу заслуженого артиста України Михайла Фіца. Композиція за творами Т.Г.Шевченка "Посланіє."  5 лютого, похід в музей "Космонавтики"

  5 лютого студенти Житомирського економіко-гуманітарного інституту відвідали лекцію відомого шведського астроблогера Валентина Гаденова. Де розповідалося про космічні можливості України, як пересічному громадянину допомогти розвивати космічну інфраструктуру. Студенти були в захваті від лекції, та мали змогу задавати питання.


  День Святого Миколая

  17 грудня 2018 року на базі Житомирського економіко-гуманітарного інституту проведена святкова вистава до дня Святого Миколая для вихованців Громадської організації «Сімейний клуб Спеціальної Олімпіади» та їх батьків. Адміністрація інституту висловлює щиру подяку студентському активу на чолі із студентом ІІІ курсу спеціальності "Фізична реабілітація" Ковальчуком Артемом, які щорічно підтримують особливих дітей, даруючи їм солодощі та святковий настрій.  День студента

  Весело, драйвово, із запалом відзначили День студента у Житомирському економіко-гуманітарному інституті. Неперевершені, кращі з кращих, наша гордість та надія на гарне майбутнє!!!Зі святом вас, студентство!!!  20-ти річчя університету "Україна"

  20 років рідному Університету – це надзвичайно хвилююча дата. Стільки пройдено, здолано, стільки студентів випущено з лав рідної Альма-матер, а ще більше попереду-нових звершень та перемог. Vivimus Vigemusque, Patria Universitates!!!!!!!


  Конференція "ЖОВТЕНЬ У ЖОВТНІ"

  Студенти Житомирського економіко-гуманітарного інституту отримали можливість бути присутніми на визначній події міста та області - Житомирському фестивалі сучасної культури «Жовтень у Жовтні». Зокрема, 29 жовтня 2018 року вони мали змогу прийняти участь у роботі Конференції в рамках даного Фестивалю під назвою «Коли територія набуває ідентичності». Конференція була тематично зосереджена на питаннях формування культурної ідентичності міста та регіону. У дискусійних панелях та лекційній частині взялиучасть експерти, серед яких Олександра Хабьєра (Польща), Софія Дяк, Олександр Ройтбурд, Павло Шеремета, Ольга Сагайдак, Алевтина Кахідзе, Володимир Шейко, Олеся Островська-Люта, Юлія Федів, Євгенія Моляр, Людмила Зубко, Тетяна Філевська, Павло Гудімов, Ольга Зеленська, Тетяна Парфентієва, Ярослав Петраков, Олена Брайченко, Михайло Глубокий. Неперевершені емоції та нові знання отримали студенти під час роботи дискусійної панелі. Адміністрація інституту та студентство дякує організаторам Фестивалю за надану можливість!


  Похід в обласний Архів

  28 Вересня наші студенти відвідали обласний архів. Архів - це дім в якому живе історія, так вважають працівники Житомирського державного архіву. Він - один з найбільших серед обласних архівів України як за обсягом документальних матеріалів, так їх " географією". Студенти Житомирського економіко - гуманітарного інституту відвідали архів та мали змогу доторкнутися до історії минулого.