Благодійна акція “Святий Миколай дарує радість!”

16 грудня 2016 року в Житомирському економіко-гуманітарному інституті ВНЗ “Університет “Україна” відбулося щорічне традиційне святкування Дня Святого Миколая.

Наближається улюблена пора всіх дітей — пора зимових канікул, новорічної метушні та подарунків. З особливим нетерпінням чекають малюки саме на перше свято у круговерті щорічних зимових гулянь — День святого Миколая, покровителя дітей. Ось тому викладачі та студенти Житомирського економіко-гуманітарного інституту вирішили продовжити традицію святкування та влаштувати свято для діток з функціональними обмеженнями.

Для запрошених діток було представлена святкова вистава-казка про Святого Миколая та розбійників, які мали намір зіпсувати свято. Завдяки активній участі діток в розважальних та інтелектуальних конкурсах свято було врятоване, тобто розбійники зрозуміли, що необхідно бути ввічливими та добрими. Цього року вистава було орієнтована саме на безпосередню взаємодію діток з функціональними обмеженнями у виставі.

Також наші гості мали можливість проявити свої таланти Святому Миколаю, у вигляді віршиків та пісень, за що і були обдаровані солодкими подарунками.

Інститут, у свою чергу, висловлює щиру подяку своїм друзям, співорганізатором благодійної акції – Андрію Руденку, Олександру Рабіновичу та Леонорі Сметаніній, які щорічно підтримують дітей з функціональними обмеженнями, даруючи їм солодощі та святковий настрій.