10 травня 2012 року відбулася Наукова конференція кафедри Гуманітарних наук та фундаментальної підготовки.

Конференція мала назву: "Самовдосконалення як життєва стратегія особистості".

План конфернеції мав наступний вигляд:

  • Чмут Т.К., к. псих. наук: "Самоуправління і психічне здоров’я";
  • Мулярчук Г.О., ст. викладач: "Читання книжок як шлях до самовдосконалення";
  • Якимчук А.П., викладач: "Шлях до самовдосконалення - творча інструкція";
  • Нечипорчук О., студентка ІІІ курсу: "Самовдосконалення через субкультуру";
  • Житарюк А., студентка ІV курсу: "Вплив духовності на самовдосконалення";
  • Власенко Т., студентка ІV курсу: "Вплив класичної музики на психічний розвиток та самовдосконалення особистості";

Стаття від студентів IV курсу спеціальності "Міжнародні відносини":

Самовдосконалення як стратегія особистості

Всі хочуть досягти успіху в житті, і самовдосконалення особистості є головним ключем для цього. Але досягають успіху не завжди і не всі, і причиною цього стає невпевненість у своїх можливостях та неточність мети. Очевидно, що люди, котрі ставлять перед собою певну мету – успішні. Якщо в голові людини поставлена певна мета, то рано чи пізно особистість досягає її. Людина, у якої розум заповнений сумнівами і страхами, ніколи не досягне своїх цілей, доки не змінить свої установки на успіх. Які думки ви вкладете в свій розум, такий результат ви отримаєте згодом. Правильне розуміння успіху є частиною саморозвитку і самовдосконалення.

Якщо у людини відсутня мета, то її мозок не знає куди йому йти. Відсутність перспективного бачення розвитку приводить до небезпеки повернутися назад у початкову точку.

Для самовдосконалення особистості звичайно потрібно працювати. Найтяжча робота людини – це робота над собою. Адже багато людей вважають, що вони успішні і самореалізувалися у своєму житті, але у світі не існує конкретної позначки, яку потрібну досягти. Отже, протягом життя людина не має права опускати руки і думати, що вона вже все зробила. Все життя потрібно працювати для самоствердження і самовдосконалення. І це важливо, насамперед, для кожного окремо. Більшість хоче бути Особистістю, а для цього потрібно працювати. Якщо ви не маєте такого успіху, якого хочете, то потрібно працювати ще тяжче, внаслідок цього навчитесь працювати розумніше. Під час роботи над собою людина робить помилки, але це не страшно. Не бійтесь цього, допущення помилок це знак, що ви намагаєтесь самореалізуватись і самовдосконалитись, не кожен може цього досягти. А в результаті ви станете справжньою Особистістю.

Фотогалерея заходу: