Екскурсія “Житомир — назавжди!”

30 вересня 2015 року студенти інституту традиційно взяли участь у екскурсії Житомиром — одним із найдавніших міст України, центом поліської культури, осередком житичів, містом Магдебурзького права, а також батьківщиною радянського конструктора перших штучних супутників Землі і космічних кораблів С.П. Корольова та відомого у всьому світі видатного піаніста С.Т. Ріхтера.

Студенти мали можливість ознайомитися з історичними пам'ятками Житомира, особливостями архітектури забудування міста та біографією визначних людей — творців історії та культури відомого у світі обласного центра. В рамках екскурсії молоді люди відвідали історичний центр міста — сквер, де розташований пам'ятний моноліт із датою заснування поселення (884 рік), а також легендарну Замкову гору, де і було розташоване дерев'яне місто-фортеця. Прогулюючись містом, студенти із цікавістю слухали історії проектування головних площ та вулиць міста Житомира, брали участь у дискусіях щодо правдивості загадкових місцевих легенд та розповідей.

Особливою атмосферою відзначилося перебування у Семінарському костелі Св. Іоанна із Дуклі, який попри 250-річну історію свого існування залишається сучасним і відкритим для всіх охочих вірян. Наостанок студенти сфотографувалися із новим символом Житомира — пам'ятником морозиву, що занесений у Книгу рекордів України і створений із чотирьох видів граніту.

Екскурсія проходила “на позитиві”, тому інститут має плани продовжувати знайомити молодь з історією та культурою рідного краю і надалі...