Круглий стіл ““Актуальні проблеми соціального захисту осіб з фізичними обмеженнями здоров'я в Україні”

Житомирський економіко-гумнатіраний інститут 3 грудня 2015 року відзначив Міжнародний день інваліда, в рамках якого пройшов круглий стіл “Актуальні проблеми соціального захисту осіб з фізичними обмеженнями здоров'я в Україні”. У засіданні прийняли участь студенти та викладачі інституту, які мали можливість представити на розгляд доповіді за напрямками “Інваліди — рівні члени суспільства: сильні і слабкі сторони”, “Параолімпійські та дефлімпійські ігри”, “Інклюзивне та інтегроване навчання в Україні”, “Толерантність як умова визнання європейський цінностей”.

Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна” є інтегрованим закладом освіти, де процент студентів з обмеженими фізичними можливостями є значно вищим ніж у інших закладах, тому відзначення Дня інвалідів для інституту є знаковим.

Міжнародний день інвалідів привертає увагу до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя, акцентує увагу суспільства на переваги, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями.