27.11.2012 в Житомирському економіко-гуманітарному інституті ВНЗ "Університет Україна" відбувся круглий стіл на тему: "Соціальне сирітство в Україні: зрозуміти, запобігти, подолати."

Організатори проекту:

Житомирський економіко-гуманітарниий інститут ВНЗ "Університет Україна", Комісія Української Греко-Католицької Церкви у справах єдності християн, Житомирське протопресвітерство УГКЦ.

Мета проведення:

об'єднати в межах регіону тих, хто небайдужий до долі дітей-сиріт та дітей, що опинилися без опіки батьків, тих, хто працює чи лише починає свою працю у сфері допомоги дітям.

Основним завданням конференції є:

поділитися досвідом у справі подолання соціального сирітства та об'єднати зусилля для зменшення кількості дітей-сиріт в Житомирському регіоні.

Учасники:

- Житомирський економіко-гуманітарниий інститут ВНЗ "Університет Україна"

- Єпископ Йосиф Мілян, Протосинкел Київської архиєпархії

-о. Ігор Шабан, Доктор наук (Ph.D.) у царині екуменізму, голова Комісії УГКЦ у справах єдності християн, організатор "Суспільних Днів УГКЦ в Україні"

- д-р Михайло Мельник, викладач кафедри політології Прикарпатського Національного Університету ім. В.Стефаника; асистент кафедри суспільних наук Університету Анджелікум, м. Рим, Італія

- Представники державних структур: управління праці та соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації; управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації; служба у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації; управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради; служба у справах дітей Житомирської міської ради.

- Представники релігійних організацій